Barmeb
 

System mebli biurowych na stelażu teowym z innowacyjnym rozwiązanie poprowadzenia potencjalnego okablowania. Charakterystycznym wyróżnikiem są niepowtarzalne dystanse o niespotykanym designie stosowane np. pomiędzy kontenerem a blatem biurka. Na szczególne wyróżnienie zasługuje kształt nogi teowej w rożnej, niespotykanej na rynku meblowym konfiguracji.

Meble biurowe, wykonane na bazie płyt laminowanych w różnych grubościach, wykończone obrzeżem PCV 2 mm w połączeniu ze stelażem metalowym typu T. Wyróżnia go szeroka baza kolorystyczna, rozbudowana ilość brył meblowych, możliwość dopasowania dodatkowego wyposażenia w postaci przelotek, koryt i innych akcesori. Wszechstronność propozycji systemów, ich bogata możliwość konfiguracji, oraz szereg innowacyjnych rozwiązań daje możliwość wyposażenia według własnych potrzeb i upodobań. System ten mogą wzbogacać dodatki z hartowanego szkła lub laminatu. To doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnego menadżera, który ceni połączenie prestiżu i indywidualności z wygodą pracy.

Różnorodność zastosowań, innowacyjność wykonania pozwala zmienić standardowe meble biurowe w meble z charakterem o niepowtarzalnym stylu dopasowanym indywidualnie do każdego biura z osobna.